اینکه اشخاص زیادی از تو عصبانی هستند و نمی توانند با تو مدارا کنند، نشان دهنده آن است که تو به چیزی مهم دست یافته ای (اُشو) - - - - - روزی که انسان بتواند به توهین هایی که به او می شود بخندد و لذت ببرد، روزی است که او به موفقیت دست یافته. جزیی از ابدیت شده و به دنیای جاودانگی وارد شده است (اُشو) - - - - -

خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

معرفی کتاب «بدون تو غیرممکن بود» در ماهنامه دنیای زنان

«بدون تو غیرممکن بود»، رمانی جذاب و خواندنی

این روزها در بازار نشر، آثار مختلفی در قابل «رمان» برای مخاطبان عام عرضه می شود. آثاری که با روایت داستانی عاشقانه به دنبال جلب نظر رمان خوان های حرفه ای هستند. «بدون تو غیرممکن بود» یکی از آثار داستانی است که به تازگی به بازار نشر عرضه شده و به واسطه کیفیت متفاوت آن، در همین مدت کوتاه توانسته نظر مخاطبان خود را جلب کند.
این کتاب برخلاف آثاری از این دست که توسط نویسندگان زن نوشته می شوند، به قلم مردی نویسنده به رشته تحریر درآمده اما این نکته سبب نشده تا مخاطب در داستان با اثری بی احساس، یکسویه و کم کشش مواجه گردد بلکه در اغلب موارد، توصیف ها، دیالوگ نویسی ها و پرداختن به روابط زنانه شخصیت ها، یک سر و گردن از رمان های نویسندگان زن هم بالا تر است. «رضا استادی» سیزده سال قبل با رمان «هیچ وقت نامزد نبودیم» که این رمان تاکنون چهاربار تجدید چاپ شده است. کتاب جدید او نیز امسال در نمایشگاه کتاب عرضه شد. کتابی که با این شعار وارد بازار نشر شده است: در یک لحظه اتفاق می افته، یک عمر ادامه پیدا می کنه. بهش می گن عشق!
مواجهه دختری طماع و مردی خانواده دوست
این کتاب بیش از 50 شخصیت اصلی دارد. بخش عمده ای از کتاب بر اساس روابط و مناسبات میان دو شخصیت محوری داستان و دیگر شخصیت ها شکل می گیرد. شخصیت محوری مردِ داستان، فردی 35 ساله به نام «یحیی حاذق» است که همراه همسر و فرزندانش در شهر تورنتوی کانادا زندگی می کند. او سال ها قبل به طور غیرقانونی از ایران خارج شده و حالا چهره ای موفق و شناخته شده درحرفه خود است. یحیی به دعوت یک خواننده مشهورِ عرب، به دبی می رود تا کلیپ تصویری جدید او را کارگردانی کند. مواجهه یحیی با این خواننده زن و دیگر شخصیت ها بخش مهمی از داستان را در برمی گیرد.
شخصیت زن کتاب نیز دختری زیبا، مغرور و زیاده خواه به نام «حریر ساعدی» است. او در خانواده ای نابهنجار رشد کرده و چند سال قبل در دبی در یک دفتر خدماتی صدور ویزا و بلیت کار کرده است. حریر برای جبران عٌقده های فروخورده زندگی اش قصد دارد با مردی میانسال و متاهل ازدواج و برای اقامت و ادامه زندگی به دبی برگردد. درگیری حریر با اعضای خانواده اش و همچنین مواجهه با یحیی نیز شکل دهنده بخش دیگری از ماجراهای این کتاب است.
در مسیر تهران ـ دبی ـ کانادا با شخصیت های بدون تو غیرممکن بود
این کتاب داستانی مهیج و پُر افت و خیز را در تهران، دبی و تورنتوی کانادا روایت می کند. انبوهی از حوادث، اتفاق ها و ماجراهای گوناگون در پی هم می آید. این ویژگی در کنار نثر روان کتاب باعث می شود تا با وجود حجم بالا، مخاطب در مدت زمان کوتاهی کتاب را مطالعه کرده و آن را به پایان برساند. «بدون تو غیر ممکن بود» جزو آثار اصطلاحا «خوش خوان» است و به سادگی در هر مکان و موقعیتی قابل مطالعه بوده و نیاز به تمرکز زیاد ندارد. این کتاب برای تمامی مخاطبان داستان های فارسی جذاب و خواندنی است. از نظر مضمونی، این اثر هم برای جوانان در آستانه ازدواج و هم افرادی که در آستانه یک ارتباط عاطفی هستند بسیار مفید است. این کتاب همچنین دارای یک سایت اختصاصی به نشانی: www.bedoonetogheyremomkenbood.ir است که با هدف ارتباط نویسنده با مخاطبان ایجاد گردیده است.در صورت تمایل برای خرید کتاب می توانید با مرکز پخش کتاب با شماره های 88405182 ـ 88417446 و 26411009 تماس بگیرید.

ماهنامه دنیای زنان شماره 102 

خرداد و تیر 1393

کد امنیتی
تازه کردن

نظرات   

 
+2 #2 رز 1393-04-17 08:36
ببخشید آقای استادی! شما که در حوزه نویسندگی و فرهنگ و هنر فعالیت میکنید؛آیاتحصیل اتتون هم مرتبط با حرفه و شغل شما هست؟!

رضا استادی: خیر دوست عزیزم. من تحصیلات آکادمیک ندارم اما به طور آزاد و گسترده در این زمینه و زمینه های دیگر مطالعه کرده ام.
بازگو کردن
 
 
+2 #1 رز 1393-04-15 20:57
عالی بود!
بازگو کردن