اینکه اشخاص زیادی از تو عصبانی هستند و نمی توانند با تو مدارا کنند، نشان دهنده آن است که تو به چیزی مهم دست یافته ای (اُشو) - - - - - روزی که انسان بتواند به توهین هایی که به او می شود بخندد و لذت ببرد، روزی است که او به موفقیت دست یافته. جزیی از ابدیت شده و به دنیای جاودانگی وارد شده است (اُشو) - - - - -

خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

خرید اینترنتی و پیامکی رمان «بدون توغیرممکن بود»

 

سایت موسسه شهر کتاب، امکان خرید اینترنتی و پیامکی کتاب «بدون توغیرممکن بود» جدیدترین اثر داستانی رضا استادی را فراهم کرد.
سایت موسسه شهر کتاب به نشانی www.shahreketabonline.com  امکانی را فراهم کرده تا علاقمندان با مراجعه به این پایگاه اینترنتی، ضمن مشاهده اطلاعات مربوط به کتاب ها، آثار مورد علاقه خود را نیز خریداری و به سهولت دریافت نمایند. خرید کتاب ها به دو شیوه اینترنتی و پیامکی صورت می گیرد. در شیوه اینترنتی کتاب به شیوه پرداخت الکترونیکی با کارت های عضو شتاب خریداری می شود. شیوه دیگر خرید نیز ارسال نام کتاب به شماره پیامک 8951 8951 3000 است. پس از ارسال نام کتاب، دست اندرکاران فروشگاه روند خرید کتاب را پیگیری و در نهایت با خریدار تماس و کتاب را برای او ارسال می کنند. هم اکنون معرفی کتاب «بدون تو غیرممکن بود» بر روی سایت شهر کتاب به شرح زیر قابل مشاهده است:

معرفی و خرید جلد اول

معرفی و خرید جلد دوم

 

سایت رسمی رضا استادی 

12 خرداد 1393

کد امنیتی
تازه کردن